1110-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1110-2R2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1110-2R2M
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 9A 5 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1110-2R2M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1110-2R2M
Αριθμός εξαρτήματος 1110-2R2M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 9A 5 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4785 pcs Φύλλο δεδομένων 1110-2R2M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.660" Dia (16.76mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 1110
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα M6212 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.840" (21.34mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 5 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 5 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 9A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
Σε απόθεμα: 121086 pcs
Κατεβάστε: 1110-3-05-15-00-00-01-0.pdf
RFQ
1110-221K
1110-221K
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 220UH 1.6A 240 MOHM TH
Σε απόθεμα: 4323 pcs
Κατεβάστε: 1110-221K.pdf
RFQ
1110-270K-RC
1110-270K-RC
Περιγραφή: FIXED IND 27UH 4.5A 30 MOHM TH
Κατεβάστε: 1110-270K-RC.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 270UH 1.6A 300 MOHM TH
Κατεβάστε: 1110-271K.pdf
Κατασκευαστές: Mill-Max
Κατεβάστε: 1110-3-05-21-00-00-01-0.pdf
Περιγραφή: CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD
Κατεβάστε: 1110-221K-RC.pdf
1110-2R2M-RC
1110-2R2M-RC