4D45000.1000
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
4D45000.1000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bopla Enclosures
Περιγραφή προϊόντος F-40X80/3 40X80MM "3 SLOT" EXTRU
Φύλλα δεδομένων: 4D45000.1000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 4D45000.1000
Αριθμός εξαρτήματος 4D45000.1000 Κατασκευαστής Bopla Enclosures
Διαθέσιμη ποσότητα 2520 pcs Φύλλο δεδομένων 4D45000.1000.pdf
Τύπος Extruded Aluminum προδιαγραφές 39.370" L x 3.150" W x 1.575" H (1000.00mm x 80.00mm x 40.00mm)