SBC8241F
Bomar (Winchester Electronics)Bomar (Winchester Electronics)
Bomar (Winchester Electronics)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SBC8241F
Περιγραφή προϊόντος CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBC8241F
Αριθμός εξαρτήματος SBC8241F Κατασκευαστής Bomar (Winchester Electronics)
Περιγραφή CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5082 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 500V Τερματισμός ασπίδας Crimp
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Λιμένων 1
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 500
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής 0.2dB
Προστασία Ingress Weatherproof περιλαμβάνει -
Αντίσταση 75 Ohm στέγαση χρώμα Silver
Συχνότητα - Max 1GHz Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock διηλεκτρικό υλικό -
Λεπτομερής περιγραφή BNC Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp Καταγγελία Επικοινωνία Crimp
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pin Στυλ Connector BNC
Επίστρωση επαφής στο κέντρο - Κέντρο υλικού επαφής -
Ομάδα καλώδιο Belden 8241F Υλικό σώματος Brass