TO-102-070
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SPACER RECT GEN PURP 0.070"
Φύλλα δεδομένων: TO-102-070.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TO-102-070
Αριθμός εξαρτήματος TO-102-070 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή SPACER RECT GEN PURP 0.070" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 749018 pcs Φύλλο δεδομένων TO-102-070.pdf
Πλάτος 0.160" (4.06mm) Χρήση General Purpose
Τύπος Spacer Σχήμα Rectangular
Σειρά DISS-O-PADs® Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.505" (12.83mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.070" (1.78mm) Χαρακτηριστικά Wash Away
Διάμετρος - Έξω - Διάμετρος - Μέσα -
Λεπτομερής περιγραφή Component Spacer General Purpose Rectangular 0.070" (1.78mm) Natural Χρώμα Natural
Σχετικά προϊόντα
TO-102-100
TO-102-100
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Σε απόθεμα: 817389 pcs
Κατεβάστε: TO-102-100.pdf
RFQ
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.130"
Κατεβάστε: TO-101-130.pdf
RFQ
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.060"
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.120"
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.050"
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.090"
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.040"
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.150"
Περιγραφή: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.039"
TO-11-030XH
TO-11-030XH
Περιγραφή: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.030"
Κατεβάστε: TO-11-030XH.pdf
TO-11-030H
TO-11-030H
Κατεβάστε: TO-11-030H.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών