TO-101-060
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SPACER RECT GEN PURP 0.060"
Φύλλα δεδομένων: TO-101-060.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TO-101-060
Αριθμός εξαρτήματος TO-101-060 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή SPACER RECT GEN PURP 0.060" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 806209 pcs Φύλλο δεδομένων TO-101-060.pdf
Πλάτος 0.185" (4.70mm) Χρήση General Purpose
Τύπος Spacer Σχήμα Rectangular
Σειρά DISS-O-PADs® Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.562" (14.27mm) 9/16" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.060" (1.52mm) Χαρακτηριστικά Wash Away
Διάμετρος - Έξω - Διάμετρος - Μέσα -
Λεπτομερής περιγραφή Component Spacer General Purpose Rectangular 0.060" (1.52mm) Natural Χρώμα Natural
Σχετικά προϊόντα
TO-101-040
TO-101-040
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.040"
Σε απόθεμα: 806306 pcs
Κατεβάστε: TO-101-040.pdf
RFQ
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Κατεβάστε: TO-101-100.pdf
RFQ
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.130"
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.050"
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.090"
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.070"
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.150"
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.080"
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών