TO-10-080XH
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SPACER TUBULAR GEN PURP 0.080"
Φύλλα δεδομένων: TO-10-080XH.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TO-10-080XH
Αριθμός εξαρτήματος TO-10-080XH Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή SPACER TUBULAR GEN PURP 0.080" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5171 pcs Φύλλο δεδομένων TO-10-080XH.pdf
Πλάτος - Χρήση General Purpose - Axial, Radial
Τύπος Spacer Σχήμα Tubular
Σειρά DISS-O-PADs® Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μήκος 0.080" (2.03mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.080" (2.03mm)
Χαρακτηριστικά Wash Away Διάμετρος - Έξω 0.085" (2.16mm)
Διάμετρος - Μέσα 0.040" (1.02mm) Λεπτομερής περιγραφή Component Spacer General Purpose - Axial, Radial Tubular 0.080" (2.03mm) Natural
Χρώμα Natural
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TO-10-080
TO-10-080
Σε απόθεμα: 1380693 pcs
Κατεβάστε: TO-10-080.pdf
RFQ
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.050"
Σε απόθεμα: 811122 pcs
Κατεβάστε: TO-100-050.pdf
RFQ
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.060"
Περιγραφή: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.050"
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.090"
TO-10-060XH
TO-10-060XH
Περιγραφή: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.060"
Κατεβάστε: TO-10-060XH.pdf
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.070"
Περιγραφή: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.070"
Κατεβάστε: TO-10-070XH.pdf
Περιγραφή: SPACER RECT GEN PURP 0.040"
Περιγραφή: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.100"
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών