SMFLP7.75
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMFLP7.75
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4MM
Φύλλα δεδομένων: SMFLP7.75.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMFLP7.75
Αριθμός εξαρτήματος SMFLP7.75 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90300 pcs Φύλλο δεδομένων SMFLP7.75.pdf
Τύπος Flexible 7.75" (196.9mm) Σειρά SMFLP
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Στυλ φακού Round with Flat Top Μέγεθος φακού 4mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Flexible 7.75" (196.9mm) Round with Flat Top, 4mm