SMFLP26.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMFLP26.0
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 26.0"
Φύλλα δεδομένων: SMFLP26.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMFLP26.0
Αριθμός εξαρτήματος SMFLP26.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 26.0" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37845 pcs Φύλλο δεδομένων SMFLP26.0.pdf
Τύπος Flexible 26" (660.4mm) Σειρά SMFLP
τοποθέτηση Τύπος Board/Panel Mount, Press Fit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Στυλ φακού Round with Flat Top
Μέγεθος φακού 4.20mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Flexible 26" (660.4mm) Board/Panel Mount, Press Fit Διαμόρφωση Single