SM1204BC
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
SM1204BC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SM1204BC
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bivar, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED GREEN/RED CLEAR 1204 SMD R/A
Φύλλα δεδομένων: SM1204BC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SM1204BC
Αριθμός εξαρτήματος SM1204BC Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 469814 pcs Φύλλο δεδομένων SM1204BC.pdf
Μήκος κύματος - Peak 568nm Green, 640nm Red Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 570nm Green, 628nm Red
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Green, 2V Red Οπτική γωνία 130°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1204 Μέγεθος / Διαστάσεις 3.20mm L x 1.50mm W
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1204 (3210 Metric) Αλλα ονόματα 492-1228-2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Millicandela Αξιολόγηση 18mcd Green, 7.2mcd Red Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Rectangle with Domed Top, 2.00mm x 1.00mm
φακός χρώμα Colorless Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 1.00mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Green, Red 570nm Green, 628nm Red LED Indication - Discrete 2V Green, 2V Red 1204 (3210 Metric) Τρέχουσες - Test 20mA Green, 20mA Red
Διαμόρφωση Common Anode Χρώμα Green, Red
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SM1204BC-A/G
SM1204BC-A/G
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: LED AMBER/GREEN CLR 1204 SMD R/A
Κατεβάστε: SM1204BC-A/G.pdf
RFQ
SM1204BWC
SM1204BWC
Περιγραφή: LED BLUE CLEAR 1204 SMD R/A
Κατεβάστε: SM1204BWC.pdf
RFQ
SM12-TP
SM12-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: TVS DIODE 12V 19V SOT23
Κατεβάστε: SM12-TP.pdf
SM1204SBWC
SM1204SBWC
Κατεβάστε: SM1204SBWC.pdf
SM1204BC-R/G
SM1204BC-R/G
Κατεβάστε: SM1204BC-R/G.pdf
SM1204PGC
SM1204PGC
Περιγραφή: LED GREEN CLEAR 1204 R/A SMD
Κατεβάστε: SM1204PGC.pdf
SM1204BC-R/B
SM1204BC-R/B
Περιγραφή: LED BLUE/RED CLEAR 1204 SMD R/A
Κατεβάστε: SM1204BC-R/B.pdf
SM12-7
SM12-7
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated