R2LC-7.5-RGB
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ORCA LIGHT PIPE ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: R2LC-7.5-RGB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R2LC-7.5-RGB
Αριθμός εξαρτήματος R2LC-7.5-RGB Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 18446 pcs Φύλλο δεδομένων R2LC-7.5-RGB.pdf
Τύπος Flexible 7.5" (190.5mm) Σειρά R2LC
τοποθέτηση Τύπος Board/Panel Mount, Press Fit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Στυλ φακού Round with Domed Top
Μέγεθος φακού 5.08mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Red, Green, Blue (RGB) Flexible 7.5" (190.5mm) Board/Panel Mount, Press Fit Διαμόρφωση Single