R2F-3.15-RGB
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE ASSY 4.2MM RGB 3.15"
Φύλλα δεδομένων: R2F-3.15-RGB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R2F-3.15-RGB
Αριθμός εξαρτήματος R2F-3.15-RGB Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE ASSY 4.2MM RGB 3.15" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19761 pcs Φύλλο δεδομένων R2F-3.15-RGB.pdf
Τύπος Flexible 3.2" (81.28mm) Σειρά R2F
τοποθέτηση Τύπος Board/Panel Mount, Press Fit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Στυλ φακού Round with Flat Top
Μέγεθος φακού 4.22mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Red, Green, Blue (RGB) Flexible 3.2" (81.28mm) Board/Panel Mount, Press Fit Διαμόρφωση Single