PM5GD12VW6
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT 20MA GREEN W/WIRE 6"
Φύλλα δεδομένων: PM5GD12VW6.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM5GD12VW6
Αριθμός εξαρτήματος PM5GD12VW6 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT 20MA GREEN W/WIRE 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5917 pcs Φύλλο δεδομένων PM5GD12VW6.pdf
Μήκος κύματος - Peak 568nm Τάση 12V
Οπτική γωνία 45° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 6" (152.40mm) Σειρά PM5
Ακροαματικότητα DC Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.25" (6.35mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 25mcd Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) φακός χρώμα Green
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Green
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Green Diffused 45° 12V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm) Ρεύμα 20mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM5GD
PM5GD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 568NM 25MCD GREE
Σε απόθεμα: 158934 pcs
Κατεβάστε: PM5GD.pdf
RFQ
PM5GD12VW6-CC
PM5GD12VW6-CC
Σε απόθεμα: 5801 pcs
Κατεβάστε: PM5GD12VW6-CC.pdf
RFQ
PM5GD12VW14.0
PM5GD12VW14.0
Περιγραφή: LED PANEL INDICATOR GRN 12V
Κατεβάστε: PM5GD12VW14.0.pdf
PM5GD12VW6.0-CC
PM5GD12VW6.0-CC
Περιγραφή: LED ASSY PNL 5MM GRN DIFF 12V 6"