PM5ADW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Φύλλα δεδομένων: PM5ADW12.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM5ADW12.0
Αριθμός εξαρτήματος PM5ADW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT AMBER W/WIRE 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77632 pcs Φύλλο δεδομένων PM5ADW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 605nm Τάση 2V
Οπτική γωνία 45° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά PM5
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.25" (6.35mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 25mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
φακός χρώμα Amber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Amber Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Amber Diffused 45° 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM5992B-FEI
PM5992B-FEI
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: META 120GX, W/O ENCRYPTION
Σε απόθεμα: 59 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
PM5BWC
PM5BWC
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 430NM 25MCD BLUE
Σε απόθεμα: 66090 pcs
Κατεβάστε: PM5BWC.pdf
RFQ
PM5AT
PM5AT
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 605NM 40MCD AMBR
Σε απόθεμα: 147610 pcs
Κατεβάστε: PM5AT.pdf
PM5ATW12.0
PM5ATW12.0
Κατεβάστε: PM5ATW12.0.pdf
PM5BCW3.0
PM5BCW3.0
Περιγραφή: IND PNL MT 5MM HER/GRN WHT DIFF
Κατεβάστε: PM5BCW3.0.pdf
PM5AC
PM5AC
Περιγραφή: PANEL MOUNT INDICATOR AMBER 2V