PM3RTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT RED 20MA W/WIRE 12"
Φύλλα δεδομένων: PM3RTW12.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM3RTW12.0
Αριθμός εξαρτήματος PM3RTW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT RED 20MA W/WIRE 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64218 pcs Φύλλο δεδομένων PM3RTW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 700nm Τάση 2.1V
Οπτική γωνία 30° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά PM3
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.16" (4.06mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 2.5mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1)
φακός χρώμα Red Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Red Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Red Clear 30° 2.1V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 20mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM3SGDW10
PM3SGDW10
Περιγραφή: PNL MNT 20MA GREEN W/WIRE 10"
Σε απόθεμα: 5102 pcs
Κατεβάστε: PM3SGDW10.pdf
RFQ
PM3SRD
PM3SRD
Περιγραφή: PMI IND 645NM RED DIFF LENS
Σε απόθεμα: 296680 pcs
Κατεβάστε: PM3SRD.pdf
RFQ
PM3SRCW16.0
PM3SRCW16.0
Περιγραφή: IND PNL MT 3MM RED WATER CLR 16"
Κατεβάστε: PM3SRCW16.0.pdf
PM3RD
PM3RD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 700NM 2MCD RED
Κατεβάστε: PM3RD.pdf
PM3RDW12.0
PM3RDW12.0