PM3HCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT RED 20MA W/WIRE 12"
Φύλλα δεδομένων: PM3HCW12.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM3HCW12.0
Αριθμός εξαρτήματος PM3HCW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT RED 20MA W/WIRE 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55378 pcs Φύλλο δεδομένων PM3HCW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 625nm Τάση 2V
Οπτική γωνία 30° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά PM3
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.16" (4.06mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 50mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1)
φακός χρώμα Colorless Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Red Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Red Clear 30° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM3HD
PM3HD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 625NM 30MCD RED
Σε απόθεμα: 141419 pcs
Κατεβάστε: PM3HD.pdf
RFQ
PM3HD5VW6.0
PM3HD5VW6.0
Περιγραφή: LED ASSY PNL 3MM HER DIFF 6"
Σε απόθεμα: 57410 pcs
Κατεβάστε: PM3HD5VW6.0.pdf
RFQ
PM3HD5VW6
PM3HD5VW6
Περιγραφή: PNL MNT 8MA RED W/WIRE 6"
Κατεβάστε: PM3HD5VW6.pdf
PM3HC
PM3HC
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 625NM 50MCD RED
Κατεβάστε: PM3HC.pdf
PM3GDW8
PM3GDW8
Περιγραφή: PNL MNT 20MA GREEN W/WIRE 8"
Κατεβάστε: PM3GDW8.pdf
PM3GDW8.0
PM3GDW8.0
Περιγραφή: LED ASSY PNL 3MM GRN DIFF LENS