PM3ADW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Φύλλα δεδομένων: PM3ADW12.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM3ADW12.0
Αριθμός εξαρτήματος PM3ADW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT AMBER W/WIRE 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66837 pcs Φύλλο δεδομένων PM3ADW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 605nm Τάση 2V
Οπτική γωνία 40° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά PM3
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.16" (4.06mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 25mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1)
φακός χρώμα Amber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Amber Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Amber Diffused 40° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM3AD
PM3AD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 605NM 100MCD AMB
Σε απόθεμα: 166690 pcs
Κατεβάστε: PM3AD.pdf
RFQ
PM3ACW6
PM3ACW6
Περιγραφή: PNL MNT AMBER W/WIRE 6"
Σε απόθεμα: 4286 pcs
Κατεβάστε: PM3ACW6.pdf
RFQ
PM3700-80-RC
PM3700-80-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: CMC 20MH 1A 2LN SMD