PM3-PRBWDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT BLUE 5.8MM LENS 1' WIRE
Φύλλα δεδομένων: PM3-PRBWDW12.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PM3-PRBWDW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT BLUE 5.8MM LENS 1' WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7677 pcs Φύλλο δεδομένων PM3-PRBWDW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 470nm Τάση 8 V ~ 48 V
Οπτική γωνία 120° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα AC/DC Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.23" (5.84mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 90mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού - Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5.80mm
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Blue Προστασία Ingress IP67
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Blue 120° 8 V ~ 48 V 20mA Round with Domed Top, 5.80mm Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 20mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM3-PPGD
PM3-PPGD
Περιγραφή: PNL MNT 555NM 20MCD GREEN
Σε απόθεμα: 13886 pcs
Κατεβάστε: PM3-PPGD.pdf
RFQ
PM3-PRRD
PM3-PRRD
Περιγραφή: PNL MNT RED 5.8MM LENS NO WIRE
Σε απόθεμα: 10551 pcs
Κατεβάστε: PM3-PRRD.pdf
RFQ
PM3-PRBWD
PM3-PRBWD
Περιγραφή: PNL MNT BLUE 5.8MM LENS NO WIRE
Κατεβάστε: PM3-PRBWD.pdf
PM3-PRGD
PM3-PRGD
Περιγραφή: PNL MNT GREEN 5.8MM LENS NO WIRE