PLPQ3-10MM-FF
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
PLPQ3-10MM-FF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bivar, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE PNL 3MM SQUARE 10MM
Φύλλα δεδομένων: PLPQ3-10MM-FF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLPQ3-10MM-FF
Αριθμός εξαρτήματος PLPQ3-10MM-FF Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE PNL 3MM SQUARE 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89520 pcs Φύλλο δεδομένων PLPQ3-10MM-FF.pdf
Τύπος Rigid Σειρά PLPQ
Αλλα ονόματα 492-2090 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Press Fit, Front
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Στυλ φακού Square with Domed Top Μέγεθος φακού 3.4mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Rigid Square with Domed Top, 3.4mm Panel Mount, Press Fit, Front