PLP5-2-375
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
PLP5-2-375 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bivar, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE PNL 5MM LENS 0.375"
Φύλλα δεδομένων: 1.PLP5-2-375.pdf2.PLP5-2-375.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLP5-2-375
Αριθμός εξαρτήματος PLP5-2-375 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE PNL 5MM LENS 0.375" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 194829 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PLP5-2-375.pdf2.PLP5-2-375.pdf
Τύπος Rigid Σειρά PLP5
Αλλα ονόματα 492-1532
PLP5-2-375-ND
PLP52375
Q4904578
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Press Fit, Front
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Στυλ φακού Round with Flat Top Μέγεθος φακού 5mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Rigid Round with Flat Top, 5mm Panel Mount, Press Fit, Front