PLP1-2.5MM-S
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
PLP1-2.5MM-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bivar, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: PLP1-2.5MM-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLP1-2.5MM-S
Αριθμός εξαρτήματος PLP1-2.5MM-S Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83430 pcs Φύλλο δεδομένων PLP1-2.5MM-S.pdf
Τύπος Rigid Σειρά PLP1
Αλλα ονόματα 492-2141 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Press Fit, Rear
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Στυλ φακού Round with Domed Top Μέγεθος φακού 3mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Smoke, Diffused Rigid Round with Domed Top, 3mm Panel Mount, Press Fit, Rear