MSB3.0-21SP
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF M3 NYLON 21MM
Φύλλα δεδομένων: MSB3.0-21SP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSB3.0-21SP
Αριθμός εξαρτήματος MSB3.0-21SP Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή HEX STANDOFF M3 NYLON 21MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 215299 pcs Φύλλο δεδομένων MSB3.0-21SP.pdf
Βάρος - Τύπος Hex Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά MSB
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M3 Επιμετάλλωση -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.063" (27.00mm) 1 1/16"
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.217" (5.50mm) Hex
Διάμετρος - Μέσα 0.114" (2.90mm) Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M3 Nylon 0.827" (21.00mm) Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.827" (21.00mm)