MPR8-3BWD110V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT 110V BLUE 5MM
Φύλλα δεδομένων: MPR8-3BWD110V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPR8-3BWD110V
Αριθμός εξαρτήματος MPR8-3BWD110V Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT 110V BLUE 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18483 pcs Φύλλο δεδομένων MPR8-3BWD110V.pdf
Μήκος κύματος - Peak 470nm Τάση 110V
Οπτική γωνία 45° Τύπος -
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Σειρά MPR8-3
Ακροαματικότητα - Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.31" (7.87mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 40mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Blue Προστασία Ingress IP54
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Panel Indicator Blue Diffused 45° 110V Round with Flat Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm)