MPR5HDW12.0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED PANEL INDICATOR RED 2V
Φύλλα δεδομένων: MPR5HDW12.0.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPR5HDW12.0
Αριθμός εξαρτήματος MPR5HDW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED PANEL INDICATOR RED 2V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37046 pcs Φύλλο δεδομένων MPR5HDW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 625nm Τάση 2V
Οπτική γωνία 40° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά MPR5
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.32" (8.13mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 40mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
φακός χρώμα Red Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Red Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Red Diffused 40° 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPR5JB20L0
MPR5JB20L0
Κατασκευαστές: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή: RES 0.02 OHM 5W 5% RADIAL
Σε απόθεμα: 254778 pcs
Κατεβάστε: MPR5JB20L0.pdf
RFQ
MPR5JB15L0
MPR5JB15L0
Περιγραφή: RES 0.015 OHM 5W 5% RADIAL
Σε απόθεμα: 222312 pcs
Κατεβάστε: MPR5JB15L0.pdf
RFQ
MPR5HT
MPR5HT
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 625NM 40MCD RED
Κατεβάστε: MPR5HT.pdf
MPR5HTW12.0
MPR5HTW12.0
Κατεβάστε: MPR5HTW12.0.pdf
MPR5HD5V
MPR5HD5V
Περιγραφή: IND METAL PNL 5MM HER DIFF 5VDC
Κατεβάστε: MPR5HD5V.pdf
MPR5HDL
MPR5HDL
Περιγραφή: IND METAL PNL 5MM HER DIFF
Κατεβάστε: MPR5HDL.pdf
MPR5HDLW6.0
MPR5HDLW6.0
Κατεβάστε: MPR5HDLW6.0.pdf
MPR5HD12V
MPR5HD12V
Περιγραφή: IND METAL PNL 5MM HER DIFF 12VDC