MPR5ATW12.0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Φύλλα δεδομένων: MPR5ATW12.0.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPR5ATW12.0
Αριθμός εξαρτήματος MPR5ATW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT AMBER W/WIRE 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42229 pcs Φύλλο δεδομένων MPR5ATW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 605nm Τάση 2V
Οπτική γωνία 35° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά MPR5
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.32" (8.13mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 40mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
φακός χρώμα Amber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Amber Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Amber Clear 35° 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPR5ADW12.0
MPR5ADW12.0
Σε απόθεμα: 41260 pcs
Κατεβάστε: MPR5ADW12.0.pdf
RFQ
MPR5BWD
MPR5BWD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
Σε απόθεμα: 57511 pcs
Κατεβάστε: MPR5BWD.pdf
RFQ
MPR5AT
MPR5AT
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 605NM 40MCD AMBR
Κατεβάστε: MPR5AT.pdf
MPR5ACW12.0
MPR5ACW12.0
Κατεβάστε: MPR5ACW12.0.pdf
MPR5BCW6.0
MPR5BCW6.0
Περιγραφή: IND METAL PNL 5MM HER/GN WH DIFF
Κατεβάστε: MPR5BCW6.0.pdf
MPR5AD
MPR5AD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 605NM 25MCD AMBR
Κατεβάστε: MPR5AD.pdf
MPR400300S-01
MPR400300S-01
Κατασκευαστές: Lantronix
Περιγραφή: MATCHPORT AR DEVICE SERVER W/ 8M
Κατεβάστε:
MPR5BWC
MPR5BWC
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 430NM 25MCD BLUE
Κατεβάστε: MPR5BWC.pdf
MPR5AC
MPR5AC
Κατεβάστε: MPR5AC.pdf
MPR5BWT
MPR5BWT
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 430NM 30MCD BLUE
Κατεβάστε: MPR5BWT.pdf
MPR5BWDW12.0
MPR5BWDW12.0
Περιγραφή: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"