MPR3YCW12.0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED PANEL INDICATOR YLW 2V
Φύλλα δεδομένων: MPR3YCW12.0.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPR3YCW12.0
Αριθμός εξαρτήματος MPR3YCW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED PANEL INDICATOR YLW 2V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41336 pcs Φύλλο δεδομένων MPR3YCW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 590nm Τάση 2V
Οπτική γωνία 20° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά MPR3
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.24" (6.10mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 40mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1)
φακός χρώμα Colorless Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Yellow Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Yellow Clear 20° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPR3SURC
MPR3SURC
Περιγραφή: IND METAL PNL 3MM ULT RD WTR CLR
Σε απόθεμα: 55729 pcs
Κατεβάστε: MPR3SURC.pdf
RFQ
MPR3YDW12.0
MPR3YDW12.0