MPR3HDW12.0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED PANEL INDICATOR RED 2V
Φύλλα δεδομένων: MPR3HDW12.0.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPR3HDW12.0
Αριθμός εξαρτήματος MPR3HDW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED PANEL INDICATOR RED 2V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41119 pcs Φύλλο δεδομένων MPR3HDW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 625nm Τάση 2V
Οπτική γωνία 35° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά MPR3
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.24" (6.10mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 30mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1)
φακός χρώμα Red Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Red Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Red Diffused 35° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPR3JB10L0
MPR3JB10L0
Κατασκευαστές: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή: RES 0.01 OHM 3W 5% RADIAL
Σε απόθεμα: 64504 pcs
Κατεβάστε: MPR3JB10L0.pdf
RFQ
MPR3HDL
MPR3HDL
Περιγραφή: IND METAL PNL 3MM HER DIFF