MPR3ATW12.0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Φύλλα δεδομένων: MPR3ATW12.0.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPR3ATW12.0
Αριθμός εξαρτήματος MPR3ATW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT AMBER W/WIRE 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39792 pcs Φύλλο δεδομένων MPR3ATW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 605nm Τάση 2V
Οπτική γωνία 20° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά MPR3
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.24" (6.10mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 40mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1)
φακός χρώμα Amber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Amber Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Amber Clear 20° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPR3ACW12.0
MPR3ACW12.0
Σε απόθεμα: 38413 pcs
Κατεβάστε: MPR3ACW12.0.pdf
RFQ
MPR300200S-01
MPR300200S-01
Κατασκευαστές: Lantronix
Περιγραφή: MATCHPORT AR DEVICE SERVER SAMPL
Σε απόθεμα: 1438 pcs
Κατεβάστε: MPR300200S-01.pdf
RFQ
MPR3AC
MPR3AC
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 605NM 40MCD AMBR
Κατεβάστε: MPR3AC.pdf
MPR3AT
MPR3AT
Κατεβάστε: MPR3AT.pdf
MPR3BC
MPR3BC
Περιγραφή: IND METAL PNL 3MM HER/GN WH DIFF
Κατεβάστε: MPR3BC.pdf
MPR3AD
MPR3AD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 605NM 25MCD AMBR
Κατεβάστε: MPR3AD.pdf
MPR3ADW12.0
MPR3ADW12.0
Κατεβάστε: MPR3ADW12.0.pdf
MPR3BWC
MPR3BWC
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
Κατεβάστε: MPR3BWC.pdf
MPR3BWCW6.0-CC
MPR3BWCW6.0-CC
Περιγραφή: IND METAL PNL 3MM BLU WTR CLR 6"
Κατεβάστε: MPR3BWCW6.0-CC.pdf
MPR3BWCW12.0
MPR3BWCW12.0
Περιγραφή: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Κατεβάστε: MPR3BWCW12.0.pdf
MPR3BWD
MPR3BWD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 430NM 10MCD BLUE
Κατεβάστε: MPR3BWD.pdf
MPR3BWDW12.0
MPR3BWDW12.0
Κατεβάστε: MPR3BWDW12.0.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών