MPC8-2BWD110V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT 110V BLUE 5MM
Φύλλα δεδομένων: MPC8-2BWD110V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPC8-2BWD110V
Αριθμός εξαρτήματος MPC8-2BWD110V Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT 110V BLUE 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20822 pcs Φύλλο δεδομένων MPC8-2BWD110V.pdf
Μήκος κύματος - Peak 470nm Τάση 110V
Οπτική γωνία 45° Τύπος -
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Σειρά MPC8-2
Ακροαματικότητα - Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.31" (7.87mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 40mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Blue Προστασία Ingress IP54
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Panel Indicator Blue Diffused 45° 110V Round with Domed Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm)