MPC8-1WD110V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT 110V WHITE 5MM
Φύλλα δεδομένων: MPC8-1WD110V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPC8-1WD110V
Αριθμός εξαρτήματος MPC8-1WD110V Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT 110V WHITE 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17199 pcs Φύλλο δεδομένων MPC8-1WD110V.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 110V
Οπτική γωνία 45° Τύπος -
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Σειρά MPC8-1
Ακροαματικότητα - Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.31" (7.87mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 165mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας White Προστασία Ingress IP54
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Panel Indicator White Diffused 45° 110V Round with Domed Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm)