MPC6-1BWD110V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT 110V BLUE 3MM
Φύλλα δεδομένων: MPC6-1BWD110V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPC6-1BWD110V
Αριθμός εξαρτήματος MPC6-1BWD110V Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT 110V BLUE 3MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4935 pcs Φύλλο δεδομένων MPC6-1BWD110V.pdf
Μήκος κύματος - Peak 465nm Τάση 110V
Οπτική γωνία 45° Τύπος -
Στυλ λήξης Solder Lug Σειρά MPC6-1
Ακροαματικότητα - Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.23" (5.84mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 20mcd Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Blue
Προστασία Ingress IP54 Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Panel Indicator Blue Diffused 45° 110V Round with Domed Top Solder Lug Ρεύμα -