MPC3YCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED PANEL INDICATOR YLW 2V
Φύλλα δεδομένων: MPC3YCW12.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPC3YCW12.0
Αριθμός εξαρτήματος MPC3YCW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED PANEL INDICATOR YLW 2V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46930 pcs Φύλλο δεδομένων MPC3YCW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 590nm Τάση 2V
Οπτική γωνία 20° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά MPC3
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.24" (6.10mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 40mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1)
φακός χρώμα Colorless Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Yellow Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Yellow Clear 20° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPC3SN
MPC3SN
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SNIP,METAL WHIZZ,MPC3,SENSORMATI
Σε απόθεμα: 4455 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MPC3SRD
MPC3SRD
Περιγραφή: IND METAL PNL 3MM RED DIFF
Σε απόθεμα: 67130 pcs
Κατεβάστε: MPC3SRD.pdf
RFQ
MPC3SRDW6.0
MPC3SRDW6.0
Περιγραφή: LED ASSY PNL 3MM RED DIFF 6"
Κατεβάστε: MPC3SRDW6.0.pdf
MPC3YTW12.0
MPC3YTW12.0
Κατεβάστε: MPC3YTW12.0.pdf
MPC3UBWC
MPC3UBWC
Περιγραφή: LED PANEL INDICATOR BLUE 4V
Κατεβάστε: MPC3UBWC.pdf
MPC3YC
MPC3YC
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 590NM 40MCD YLW
Κατεβάστε: MPC3YC.pdf
MPC3YDW12.0
MPC3YDW12.0
Κατεβάστε: MPC3YDW12.0.pdf
MPC3SRDL
MPC3SRDL
Κατεβάστε: MPC3SRDL.pdf
MPC3YD
MPC3YD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 590NM 20MCD YLW
Κατεβάστε: MPC3YD.pdf
MPC3YTW6.0
MPC3YTW6.0
Περιγραφή: IND METAL PNL 3MM YLW TINT 6"
Κατεβάστε: MPC3YTW6.0.pdf
MPC3YD5V
MPC3YD5V
Περιγραφή: IND METAL PNL 3MM YLW DIFF 5VDC
Κατεβάστε: MPC3YD5V.pdf
MPC3YT
MPC3YT
Κατεβάστε: MPC3YT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών