LTM7503SAD
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED ASSY VERT 0.75" 3MM AMB DIFF
Φύλλα δεδομένων: LTM7503SAD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LTM7503SAD
Αριθμός εξαρτήματος LTM7503SAD Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED ASSY VERT 0.75" 3MM AMB DIFF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102908 pcs Φύλλο δεδομένων LTM7503SAD.pdf
Μήκος κύματος - Peak 605nm Αξιολόγηση τάσης 2V
Οπτική γωνία 40° Σειρά LTM
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 25mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Τύπος φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm, T-1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή LED Circuit Board Indicator Single Amber Diffused 2V 20mA Round with Domed Top, 3mm, T-1 Ρεύμα 20mA