LTM2605GT
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LTM2605GT
Περιγραφή προϊόντος LED ASSY VERT 0.26" 5MM GRN TINT
Φύλλα δεδομένων: LTM2605GT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LTM2605GT
Αριθμός εξαρτήματος LTM2605GT Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED ASSY VERT 0.26" 5MM GRN TINT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 133399 pcs Φύλλο δεδομένων LTM2605GT.pdf
Μήκος κύματος - Peak 568nm Αξιολόγηση τάσης 2.1V
Οπτική γωνία 35° Σειρά LTM
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 40mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Τύπος φακού Tinted
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή LED Circuit Board Indicator Single Green Tinted 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Ρεύμα 30mA