ELM53503SRC
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED ASSY 0.350" 3MM RD WATER CLR
Φύλλα δεδομένων: ELM53503SRC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELM53503SRC
Αριθμός εξαρτήματος ELM53503SRC Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED ASSY 0.350" 3MM RD WATER CLR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 174994 pcs Φύλλο δεδομένων ELM53503SRC.pdf
Μήκος κύματος - Peak 645nm Αξιολόγηση τάσης 1.7V
Οπτική γωνία 20° Σειρά ELM5
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 60mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Τύπος φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm, T-1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή LED Circuit Board Indicator Single Red Clear 1.7V 30mA Round with Domed Top, 3mm, T-1 Ρεύμα 30mA