ELM15005UGC
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED ASSY 0.500" 5MM GN WATER CLR
Φύλλα δεδομένων: ELM15005UGC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELM15005UGC
Αριθμός εξαρτήματος ELM15005UGC Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED ASSY 0.500" 5MM GN WATER CLR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 122285 pcs Φύλλο δεδομένων ELM15005UGC.pdf
Μήκος κύματος - Peak 570nm Αξιολόγηση τάσης 2.1V
Οπτική γωνία 35° Σειρά ELM1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 400mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Τύπος φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή LED Circuit Board Indicator Single Green Clear 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Ρεύμα 30mA