ELM11005HDT
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED ASSY 0.100" 5MM HER DIFF 2LD
Φύλλα δεδομένων: ELM11005HDT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELM11005HDT
Αριθμός εξαρτήματος ELM11005HDT Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED ASSY 0.100" 5MM HER DIFF 2LD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 300267 pcs Φύλλο δεδομένων ELM11005HDT.pdf
Μήκος κύματος - Peak 625nm Αξιολόγηση τάσης 2V
Οπτική γωνία 45° Σειρά ELM1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 25mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Τύπος φακού Diffused, Tinted
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή LED Circuit Board Indicator Single Red Diffused, Tinted 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Ρεύμα 30mA