24SX-3-12-3-R
Birtcher / PentairBirtcher / Pentair
24SX-3-12-3-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Birtcher / Pentair
Περιγραφή προϊόντος PCB GUIDE, LOCKING, STEEL, 6"
Φύλλα δεδομένων: 1.24SX-3-12-3-R.pdf2.24SX-3-12-3-R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 24SX-3-12-3-R
Αριθμός εξαρτήματος 24SX-3-12-3-R Κατασκευαστής Birtcher / Pentair
Περιγραφή PCB GUIDE, LOCKING, STEEL, 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 3648 pcs Φύλλο δεδομένων 1.24SX-3-12-3-R.pdf2.24SX-3-12-3-R.pdf
Σειρά 24 Αλλα ονόματα 1440-1015
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards αξεσουάρ Τύπος Steel, Chassis Mount, 5.500" (139.70mm)