SP1500ST-0.008-00-1012
BergquistBergquist
Bergquist
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 304.80MMX254MM BLUE
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP1500ST-0.008-00-1012 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση - Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0080" (0.203mm) θερμική αντίσταση 0.23°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 1.8 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® 1500ST Περίγραμμα 304.80mm x 254.00mm
Αλλα ονόματα Q4809598 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Blue 304.80mm x 254.00mm Rectangular Χρώμα Blue