SP1000-0.009-AC-43
BergquistBergquist
Bergquist
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP1000-0.009-AC-43 Κατασκευαστής Bergquist
Διαθέσιμη ποσότητα 320159 pcs Φύλλο δεδομένων
Χρήση TO-220 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0090" (0.229mm) θερμική αντίσταση 0.35°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 1.2 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® 1000 Περίγραμμα 19.05mm x 12.70mm
Αλλα ονόματα Q5920128 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Pink 19.05mm x 12.70mm Rectangular Adhesive - One Side Χρώμα Pink