HF115AC-0.0055-AC-05
BergquistBergquist
HF115AC-0.0055-AC-05 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 41.91MMX28.96MM W/ADH
Φύλλα δεδομένων: HF115AC-0.0055-AC-05.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HF115AC-0.0055-AC-05 Κατασκευαστής Bergquist
Διαθέσιμη ποσότητα 584769 pcs Φύλλο δεδομένων HF115AC-0.0055-AC-05.pdf
Χρήση TO-3 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0055" (0.140mm) θερμική αντίσταση 0.35°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.8 W/m-K Σχήμα Rhombus
Σειρά Hi-Flow® 115-AC Περίγραμμα 41.91mm x 28.96mm