GP2500S20-0.080-02-0816
BergquistBergquist
GP2500S20-0.080-02-0816 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 406.4MMX203.2MM YELLOW
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 684 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 684 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GP2500S20-0.080-02-0816 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση - Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0800" (2.032mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 2.4 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Gap Pad® 2500S20 Περίγραμμα 406.40mm x 203.20mm
Αλλα ονόματα BER341
BG417526
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Yellow 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - Both Sides
Χρώμα Yellow Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier Fiberglass
Συγκολλητικός Tacky - Both Sides
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GP25
GP25
Κατασκευαστές: XP Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 2500V 1W