BP100-0.008-00-1010
BergquistBergquist
BP100-0.008-00-1010 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 254MMX254MM W/ADH WHT
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BP100-0.008-00-1010 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση - Τύπος Sheet, Tape
Πάχος 0.0080" (0.203mm) θερμική αντίσταση 0.78°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.8 W/m-K Σχήμα Square
Σειρά Bond-Ply® 100 Περίγραμμα 254.00mm x 254.00mm
Αλλα ονόματα BER159
BG426716
BOND PLY 108 10X10"
BP1000008001010
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyimide Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad White 254.00mm x 254.00mm Square Adhesive - Both Sides