3613 D15A1000
BeldenBelden
Belden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Belden
Περιγραφή προϊόντος CAT6E 4PR U/UTP CMP RIB BLUE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3613 D15A1000
Αριθμός εξαρτήματος 3613 D15A1000 Κατασκευαστής Belden
Περιγραφή CAT6E 4PR U/UTP CMP RIB BLUE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87962 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα BEL31199-1000
Λεπτομερής περιγραφή Conductor Cable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3613C100KV
3613C100KV
Κατασκευαστές: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM