TNH1-5-50-D3
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN TERMINATOR JACK TNC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TNH1-5-50-D3
Αριθμός εξαρτήματος TNH1-5-50-D3 Κατασκευαστής Bel
Διαθέσιμη ποσότητα 1720 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Chain
διηλεκτρικό υλικό - Λεπτομερής περιγραφή Terminator Coax Connector Jack, Female Socket TNC
Επικοινωνία Υλικό - Επικοινωνία Finish -
Τύπος υποδοχής Jack, Female Socket Στυλ Connector TNC
Υλικό σώματος - Σώμα τελειώνει -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TNH1-4-50-D3
TNH1-4-50-D3
Περιγραφή: CONN TERMINATOR PLUG TNC 50OHM
Σε απόθεμα: 1888 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατεβάστε:
RFQ
APH-HDBNCP-T
APH-HDBNCP-T
Κατασκευαστές: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Περιγραφή: CONN TERMINATOR PLUG HDBNC 75OHM
Κατεβάστε: APH-HDBNCP-T.pdf
TRM-2444-M0-SMA-02
TRM-2444-M0-SMA-02
Περιγραφή: CONN TERMINATOR PLUG SMA 50 OHM
Κατεβάστε: TRM-2444-M0-SMA-02.pdf
CT3338-50
CT3338-50
Κατασκευαστές: Cal Test Electronics
Περιγραφή: CONN TERMINATOR JACK SMA 50 OHM
Σε απόθεμα: 855 pcs
Κατασκευαστές: Amphenol SV Microwave
Κατεβάστε: 8018-6005.pdf
055-939-9049FCD
055-939-9049FCD
Κατασκευαστές: Cannon
Περιγραφή: TERMINATOR RG316 - TWO LEGS ROHS
Κατεβάστε: 055-939-9049FCD.pdf
VDV814-610
VDV814-610
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: CONN TERMINATOR PLUG F 75OHM
Κατεβάστε: VDV814-610.pdf
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: CONN TERMINATOR PLUG BNC 600OHM
Κατεβάστε: 3840-600.pdf
N-TMP-1-1(50)
N-TMP-1-1(50)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN TERMINATOR PLUG
Σε απόθεμα: 899 pcs
VTT50
VTT50
Περιγραφή: TNC 50 OHM TERMINATION
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN TERMINATOR PLUG N 50OHM
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών