SRBC-16E2A0G
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 58W
Φύλλα δεδομένων: SRBC-16E2A0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
108 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRBC-16E2A0G
Αριθμός εξαρτήματος SRBC-16E2A0G Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 58W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6507 pcs Φύλλο δεδομένων SRBC-16E2A0G.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 0.75 ~ 3.63 V Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 14V Τύπος Non-Isolated PoL Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.30" L x 0.53" W x 0.32" H (33.0mm x 13.5mm x 8.1mm) Σειρά SRBC
Ισχύς (Watts) 58W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 7-SMD Module Αλλα ονόματα SRBC-16E2A0
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 92%
Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.75 ~ 3.63 V 16A 4.5V - 14V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16A