SCMD4D12C-6R8
BelBel
SCMD4D12C-6R8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 1A 350 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SCMD4D12C-6R8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCMD4D12C-6R8
Αριθμός εξαρτήματος SCMD4D12C-6R8 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 1A 350 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 131630 pcs Φύλλο δεδομένων SCMD4D12C-6R8.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SCMD4D12C
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Inductor 1A 350 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.12A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SCMMINSERT-W
SCMMINSERT-W
Κατασκευαστές: HellermannTyton
Περιγραφή: SC MULTIMODE FIBER INSERT, BEIGE
Σε απόθεμα: 5747 pcs
Κατεβάστε: SCMMINSERT-W.pdf
RFQ
SCMMINSERT-I
SCMMINSERT-I
Κατασκευαστές: HellermannTyton
Κατεβάστε: SCMMINSERT-I.pdf
RFQ
SCMP13WBC8W1
SCMP13WBC8W1
Κατασκευαστές: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή: LED WHITE DIFFUSED CHIP SMD
Κατεβάστε: SCMP13WBC8W1.pdf
SCMD4D12C-680
SCMD4D12C-680
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 68UH 290MA 3 OHM SMD