SCMD4D10C-6R8
BelBel
SCMD4D10C-6R8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 800MA 380 MOHM
Φύλλα δεδομένων: SCMD4D10C-6R8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCMD4D10C-6R8
Αριθμός εξαρτήματος SCMD4D10C-6R8 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 800MA 380 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 130637 pcs Φύλλο δεδομένων SCMD4D10C-6R8.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SCMD4D10C
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Inductor 800mA 380 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 380 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA Τρέχουσες - Κορεσμός 1.1A