QTS48T46096-NCAP
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 9.6V 441W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QTS48T46096-NCAP Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 9.6V 441W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5149 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 9.6V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 55V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.48" H (57.9mm x 36.8mm x 12.2mm)
Σειρά QTS Ισχύς (Watts) 441W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 97.3% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9.6V 46A 36V - 55V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 46A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low