MS24266R24B43S8-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS24266R24B43S8-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS24266R24B43S8-LC Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1780 pcs Φύλλο δεδομένων MS24266R24B43S8-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-43
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά Military, MIL-DTL-26500 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CMS24266R24B43S8-LC Προσανατολισμός 8
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 43 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Anodized Black Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.760" (44.70mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16 Power (20), 20 Power (23)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS24266R24B43S9
MS24266R24B43S9
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 974 pcs
Κατεβάστε: MS24266R24B43S9.pdf
RFQ
MS24266R24B43SN
MS24266R24B43SN
Κατασκευαστές: Cinch Connectivity Solutions
Σε απόθεμα: 1063 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MS24266R24B43S8
MS24266R24B43S8