MS24266R22T12PN-LC
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος 26500 12C 12#12 PIN PLUG
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS24266R22T12PN-LC Κατασκευαστής Cinch Connectivity Solutions
Διαθέσιμη ποσότητα 1715 pcs Φύλλο δεδομένων
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 12 Power Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Sealed Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26500 Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Black Άλλα ονόματα CMS24266R22T12PN-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS24266R22T12PN-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-12 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Anodized Black
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.625" (41.28mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Anodized Επικοινωνήστε με το σχήμα Epoxy, Glass Filled
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS24266R22T12PN
MS24266R22T12PN
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP